פיצריה כפר יונה
פיצריה כפר יונה
פיצות כפר יונה
פיצה כפר יונה
פיצות כפר יונה
פיצות כפר יונה

כל מה שבא לכם, במקום אחד ובאיכות מעולה

פיצה היא אולי אחד המאכלים היותר נפוצים בעולם. לכל מדינה יש את הגרסה שלה וכמו לכל ההצלחות, יש לה אבות רבים ומדינות רבות ברחבי העולם, טוענות כי מוצא הפיצה הוא במקור מהן. ואנחנו אומרים, שלא משנה איפה הפיצה הומצאה ומהי הפיצה המקורית, העיקר שיש לנו את הפיצה הכי טעימה שיש ושאנחנו מציעים לכם, תושבי כפר יונה והסביבה, להזמין פיצה חמה, טעימה ובהתאם לבחירה שלכם, שמגיעה אליכם עם שליח במהירות וביעילות.

פיצה איכותית

אתם בוחרים, אתם מרכיבים, אנחנו מכינים!

פיצה איכותית

אנו מזמינים אתכם להיכנס לתפריט שלנו ולראות, שבפיצה פצץ כפר יונה, אתם מקבלים את אפשרויות הבחירה הנרחבות ביותר. אצלנו, אתם יכולים להרכיב לכם את הפיצה שלכם בהתאם למה שאתם אוהבים, למה שהמשפחה או החברים אוהבים וככה, לקבל בדיוק את הפיצה שמתאימה לכם.

פיצה איכותית

כל התוספות שלנו, הינן מחומרי גלם איכותיים שאנו בוחרים בקפידה ודואגים לחדש כל הזמן לטובת הטריות ואיכות התוספות.

פיצה איכותית

אנו מציעים לכם מעל ל 10 תוספות קלאסיות ובנוסף, עוד תוספות מיוחדות שלא תמצאו במקומות אחרים כמו אנטיפסטי, תפו"א מדורה וגבינות מיוחדות לפיצה.

בנוסף לתפריט הפיצה להרכבה עצמית, תוכלו לבחור את הפיצות פרימיום שלנו, אותן הרכבנו באהבה ומתוך תשוקה אמיתית לפיצות מיוחדות ומגוונות.

אז אם בא לכם פיצה קלאסית או פיצה מיוחדת, תוכלו למצוא את עצמכם בתפריט שלנו בקלות ולבחור לכם את הפיצה שמתאימה לכם.

כמה אתם רעבים?

אנו מציעים מגוון רחב גדלים של פיצה, בכדי שתוכלו להתאים את הפיצה לכמות האנשים ולעוצמת הרעב. תוכלו לבחור בין פיצה אישית, פיצה משפחתית, פיצה ענקית ופיצה ענקית XL.

אז כל מה שנשאר, זה לבחור, להזמין ואנחנו נדאג לכל השאר!