עושים הכל כדי להתאים לכם

אנחנו בפיצה פצץ כפר יונה, מאמינים כי ללקוח, צריך לאפשר כמה שיותר אפשרויות בחירה בין מוצרים מעולים. אנחנו מבינים ויודעים, שלכל אחד מאתנו הטעם שלו, הדברים שאנחנו מתחברים אליהם יותר וכי בכל משפחה או חבורה שבוחרים להזמין אוכל, יש את הדיון הקבוע של "אז מה מזמינים?".

בדיוק בשביל זה, הרכבנו עבורכם תפריט נרחב ומגוון, שבאמת יכול להתאים לכולם.

פיצה איכותית
פיצה איכותית

התפריט שלנו

אנו משתמשים בחומרי גלם טריים, מורחים על הפיצה את הרוטב הסודי שלנו ומפזרים גבינה איכותית. על הפיצה תוכלו לבחור מגוון רחב של תוספות מגוונות בהתאם לטעם האישי שלכם. לצד הפיצה שלנו, אנו מציעים מגוון רחב של מאפים איכותיים במגוון סגנונות וטעמים (למי שרוצה לגוון) ואפילו סלטים טריים ממגוון ירקות איכותיים ועם רטבים מעולים.

בנוסף, הכנסנו לתפריט שלנו גם מגוון של פסטות מעולות, אותן תוכלו להרכיב לבד בבחירת רוטב אהוב ומעל ל20 תוספות שונות לבחירתכם.

המגוון הרחב שלנו, מאפשר לכל אחד ואחת הבוחרים להזמין משלוח מפיצה פצץ כפר יונה, לבחור את מה שמתאים לו, בצורה שהוא אוהב ובדרך ההכנה שהוא אוהב. לגוון ולהזמין טעמים חדשים בכל פעם ובמקרים בהם מזמינים בקבוצה, גם אם כל אחד מהמשפחה או מהחבר'ה, אוהבים דברים שונים, בפיצה פצץ כפר יונה, תוכלו למצוא את מה שמתאים לכל אחד ולהזמין ארוחה מעולה, משביעה, במחיר מצוין שמתאימה לכולם.

פיצה איכותית

החוויה שלכם, האושר שלנו

אנחנו בפיצה פצץ כפר יונה, משקיעים בכל הזמנה וחשוב לנו שתהנו מחוויית ההזמנה שלכם החל מהמענה הטלפוני או ההזמנה אונליין, דרך הכנה קפדנית ואוהבת של האוכל שלנו ועד לאריזה הנכונה, כך שהאוכל יגיע אליכם חם ומוכן לאכילה. בתאבון!

פיצה איכותית