הלקוחות שלנו מספרים עלינו

"הזמנו משלוח של פיצה פצץ לבסיס כי בא לנו להתפנק והחבר'ה זרמו איתי על כמה מגשים והפיצה הגיעה אלינו חמה, טרייה ממש ובעיקר, במחיר אחלה. כולנו שבענו ויצאנו מרוצים ואנחנו בטוח נזמין שוב"

ליאור, מחנה בית ליד

"לילד הקטן שלנו הייתה יום הולדת לגיל 10 שבוע שעבר ורצינו לעשות לו משהו מיוחד, אבל בלי הוצאות גדולות. שמענו על פיצה פצץ כפר יונה וידענו שזה המקום הנכון להזמין ממנו. הזמנו מגוון רחב של מנות כדי שכולם יהיו מרוצים. הילדים וגם המבוגרים ממש נהנו ואני מת לדעת מה המתכון של הרוטב של הפיצה כדי שאוכל לשחזר אותו בבית. תודה פיצה פצץ!"

אבי, פרדסיה

"אני בדרך כלל לא כותבת המלצות, אבל אחרי השירות שקיבלנו מפיצה פצץ כפר יונה, הרגשתי שמגיע להם פירגון. הזמנו מהם הזמנה גדולה לערב של החבר'ה אצלי בבית והתקשרנו אליהם 3 פעמים, כל פעם עם שינויים ובקשות. מי שענה לנו היה סבלני, הוסיף להזמנה את מה שביקשנו והמשלוח עם הפיצה הגיע בדיוק כמו שביקשנו. הפיצות המיוחדות הן פצצה וכל אחד מאתנו, עף על מה שאכל. ממליצה בחום!"

שני, כפר יונה

"שמענו שפיצה פצץ מכפר יונה מגיעה אלינו וחשבנו שבטח נתאכזב כי אין הרבה אפשרויות של משלוחי אוכל באזור. קודם כל הופתענו ממש לטובה כשפתחנו את התפריט וראינו את המגוון ואת אפשרויות הבחירה. זה בול מתאים למשפחה שבה כל אחד אוהב דברים אחרים ואף אחד אף פעם לא מרוצה. כשההזמנה שלנו הגיעה, האוכל הגיע אלינו חם, טרי, הרגישו שהכינו אותו באהבה ובמקצועיות וכולם, כולל כולם, נהנו מהארוחה הזאת. הכנסנו את האתר למועדפים ואנחנו בטוח נזמין שוב".

סיגל, בורגטה

תקשיבו ללקוחות שלנו